EPILACJA LASEROWA

Epilacja laserowa to innowacyjna metoda służąca do skutecznego usuwania owłosienia z każdego obszaru ciała. Dzięki specjalnie skonstruowanym laserom, przeznaczonym do trwałego usuwania włosów, w ciągu kilku miesięcy Pacjent może pozbyć się na stałe zbędnego owłosienia. Wystarczy tylko poddać się serii zabiegów by skutecznie i bezpowrotnie zniszczyć niechciane włosy na ciele, twarzy czy w okolicach bikini.
W Klinice TolMed dysponujemy najnowocześniejszymi urządzeniami przeznaczonymi do epilacji laserowej oraz zespołem doskonale przeszkolonych kosmetologów, którzy mają ogromne doświadczenie.
Możecie być Państwo pewni, że wybierając epilację laserową w Klinice TolMed nie tylko oddajecie się w ręce profesjonalistów, którzy otoczą Was najlepszą opieką, ale też wykonać zabieg najnowocześniejszą metodą epilacji laserowej i pozbędziecie się owłosienia raz na zawsze.

O czym należy pamiętać przed i po zabiegu?
Minimum miesiąc przed zabiegiem epilacji nie wolno stosować depilatora, wosku oraz kremów depilacyjnych. Dozwolone jest jedynie golenie.
Skóra powinna mieć naturalny kolor – nie może być opalona. Dzień przed zabiegiem należy ogolić dany obszar zabiegowy. Po zabiegu epilacji można normalnie pielęgnować skórę.

Zabieg epilacji laserowej to innowacyjna metoda usuwania owłosienia. Zabieg epilacji może zostać przeprowadzony w wybranych przez pacjenta partiach ciała. Epilacja laserowa to najbardziej skuteczny i najbezpieczniejszy sposób trwałego usuwania owłosienia.